Ми пропонуємо установку всіх видів кондиціонерів з переліком основних та додаткових послуг та постійно діючими прайсами.
ТМ  МСМ
Наша фирма MSM изготавливает качественные стальные входные двери с четвертью , а так же решетки, ворота, сейфы на высокоточном оборудовании и имеет многолетний опыт в данной сфере.
Бонусы в игровых автоматах онлайн
Бонус депозитный - это дополнительная сумма денег, которую можно получить при условии, что игрок самостоятельно внесет на депозит определенную сумму средств...
Обращение в суд должно быть составлено грамотно
Возможно, вы предприниматель и у вас появились не разрешаемые вопросы по отношению к поставщикам, заказчика, государственным органам и прочее.
Тахеометр - современное геодезическое оборудование
Электронные приборы имеют встроенное современное обеспечение с микропроцессором.
Вешалка для верхней одежды нужная деталь в доме, квартире, офисе
Очень часто вешалки для одежды можно встретить в офисах.
Играть в аппараты на деньги в онлайн казино можно без первоначального взноса
В таком случае необходимо найти игровую площадку, на которой есть игровые аппараты на деньги, которые не требуют для запуска игры делать первый денежный взнос...
›››
›››

Екологічне якісне житло

Екологічне якісне житло
У січні підведені підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп - 2019». Дублянський ЖК «Комфорт Плюс» відзначено професійною нагородою.
Новий житловий комплекс «Комфорт плюс» від компанії «Дублянський будівельник» зводиться в м. Дубляни (Львіська обл.) Проектом передбачено будівництво 4 житлових будинків, заввишки 8 поверхів, з різноманітними плануваннями квартир.
Основними відмінностями цього житла є
• екологічність -- територія, на якій будується комплекс, знаходиться далеко від промислових об’єктів і автострад, оточена лісами, і малоповерховіими бідівлями;
• якісні будівельни матеріали – комплекс будується із цегли;
• власна повноцінна інфраструктура – планується створення дитячого спортивного центру, дитячого майданчика, автомобільних стоянок, підземного паркінгу,
• вдале розташування, поруч з м. Лівів, та зручне транспортне сполучення.

Комплекс зводиться по монолітно-каркасній технології, з утепленням, а також індивідуальним опаленням квартир. Згідно проекту передбачається створеняя закритої прибудинкової території під цілодобовою охороною.

За підсумками відбору серед вітчизняних новобудов ЖК "Комфорт Плюс" нагороджений премією «Український Будівельний Олімп-2019» в номінації «Сучасний проект заміського житла: сприятлива екологія, багатофункціональність і комфорт».
Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» щорічно оцінює і вибирає кращі об'єкти, компанії, бренди, проекти. До його складу входять представники професійних галузевих асоціацій. Основними критеріями відбору є:
• репутація компанії в професійному співтоваристві,
• інновації, технічні та технологічні нововведення,
• виконання зобов'язань перед клієнтами,
• нові програми, продукти, об'єкти,
• якість сервісу і робіт.
Премією «Український Будівельний Олімп», заснованої в 2006 році, щорічно відзначаються найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному порталі Business Olimp Awards www.olimpawards.org
Раздел: Объявления