Веста
Теплый пол электрический купить в Москве и по всей России можно в нашем интернет-магазине: инфракрасный (пленочный), кабельный, термоматы, водяные, капиллярные, мобильные.
ООО "Буд-Дім"
Основным направлением деятельности компании является строительство жилых домов, коттеджей,ремонтные работы жилых и промышленных объектов, реконструкция зданий.
Советы: какие растения подходят для квартиры
В небольших спальнях с герметичными окнами не рекомендуется размещать большое количество растений, так как в тёмное время они поглощают кислород и выделяют углекислый газ, что может вызвать головную боль...
Отопительное оборудование для частного дома
Подобные котлы предусматривают сжигание разного вида твердого топлива: дрова, пеллеты, топливные брикеты (последние еще называют евродровми)...
Купить б/у автомобиль стало проще
Согласно статистике Украины первичные регистрации подержанных легковых автомобилей в январе-сентябре 2017 года составили 38,6 тыс.
Хоть раз рискните и сыграйте на деньги в клубе "Вулкан"
Любой нормальный посетитель онлайн казино в обязательном порядке будет обеспокоен его "честностью" и "репутацией".
Безопасность жилья с охранными сигнализациями «Кратос. Системы безопасности»
Системы способные обеспечить максимальную безопасность частного пространства (дома, квартиры) в последнее время заметно набирают популярности.
›››
›››

Ворота відкатні - вірне рішення для приватного будинку

2015-12-01, просмотров: 578
Ворота відкатні - вірне рішення для приватного будинку

Відкатні ворота – це справжня візитівка будь-якого сучасного будинку. Стильні, надійні ворота відкатні, які управляються автоматикою стануть справжньою прикрасою та доповненням до вашого архітектурного будиночку та зможуть продемонструвати статки свого хазяїна.


В’їздні ворота Алютекс поєднують – це насамперед, перевірена роками якість та надійність, індивідуальний стиль та впевненість в захисті.


Всі складові частини відкатних воріт створюються на базі виробництва Групи компаній «Алютех». Тому компанія може гарантувати якість та надійність всіх елементів та конструкції загалом.
Своєчасний та постійний контроль за виготовленням деталей конструкції на кожному етапі розробки та виготовлення гарантує кожному покупцю високоякісні ворота, які зможуть прослужити довгий час.


- Різноманітні конструкції відкатних воріт дозволяють обрати для кожного зручний спосіб заповнення, який буде вдалим для розміщення воріт. Завдяки великому вибору різних заповнень кожний клієнт має змогу обрати варіант для себе, від елітних варіантів до більш скромних.


-Основний матеріал, з якого виготовляються ворота – алюміній, покритий полімерними речовинами, вони надійно захищають полотно воріт від несприятливої дії атмосфери, включаючи корозію і збільшує термін експлуатації.


-Завдяки алюмінієвому матеріалу, з якого зроблена шина, в поєднанні з профілем рами вони гарантують високий рівень надійності та впевненості в захисній системі воріт.


- Загалом роботу воріт розраховують на 25 000 разів відкривання і закривання воріт, що в свою чергу може гарантувати більш ніж 15 років виконання воротами своїх обов’язків( приблизно по чотири рази на день, протягом всього часу).


-Кріплення, яке добре приховане, може вберегти вас від взлому та проникнення до двору. Чим менше ми бачимо елементів, з допомогою яких скріплюється механізм, тим кращого естетичного вигляду набуває конструкція.


-За шумність воріт можна навіть не задумуватись, за рахунок використання спеціальних опор з роликами із склонаповненого поліаміда і нейлонової зубчатої рейки, розсування та зсування воріт будуть безшумними.


- Конструкція воріт Алютех передбачає можливість швидкого усунення різноманітного роду пошкоджень або замінити один вид заповнення на інший, не використовуючи демонтажу конструкції.


- Захисні ролети зможуть попередити виникнення пошкоджень на автоматичному елементі конструкції та запобігти навмисному нанесенню шкоди конструкції.


Часто для таких воріт використовують автоматику, за допомогою якої можна використовувати пульт дистанційного управління, який буде відчиняти або зачиняти ворота.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Рубрика: Другое
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки