Магазин сантехники Душик
Сантехника делает нашу жизнь более удобной и комфортной, поэтому от ее качества многое зависит.
ООО "ЕвроСПА"
ООО "ЕвроСПА" – ведущая в Украине специализированная проектно-строительная организация, предлагающая комплексные решения, связанные с реализацией оздоровительных комплексов, СПА-центров, Wellness-зон, фитнес-клубов и Аквапарков.
Рифленый лист из металла: производство и виды материала
Рифленые металлические листы являются разновидностью стального металлопроката, в процессе изготовления используются готовые листы и методом откатки на них наносят рельефную структуру...
Быстрая доставка цветов во Львове по указанному адресу получателя
Благодаря курьерской службе доставки цветов по Львову осуществляется в любой район города.
Хомуты для труб: описание и особенности
По назначению выделяют ремонтные, врезные и крепёжные изделия.
С юристом по недвижимости ваша сделка будет максимально безопасной
Юрист по недвижимости необходим для того, чтобы проверить с юридической стороны насколько "чистые" покупаемые квадратные метры...
В паяльном деле - паяльник "основной инструмент"
В данном материале хотелось бы поговорить о таком занятии как пайка, а именно об инструменте который можно приобрести для домашнего использования...
›››
›››

Ворота відкатні - вірне рішення для приватного будинку

2015-12-01, просмотров: 927
Ворота відкатні - вірне рішення для приватного будинку

Відкатні ворота – це справжня візитівка будь-якого сучасного будинку. Стильні, надійні ворота відкатні, які управляються автоматикою стануть справжньою прикрасою та доповненням до вашого архітектурного будиночку та зможуть продемонструвати статки свого хазяїна.


В’їздні ворота Алютекс поєднують – це насамперед, перевірена роками якість та надійність, індивідуальний стиль та впевненість в захисті.


Всі складові частини відкатних воріт створюються на базі виробництва Групи компаній «Алютех». Тому компанія може гарантувати якість та надійність всіх елементів та конструкції загалом.
Своєчасний та постійний контроль за виготовленням деталей конструкції на кожному етапі розробки та виготовлення гарантує кожному покупцю високоякісні ворота, які зможуть прослужити довгий час.


- Різноманітні конструкції відкатних воріт дозволяють обрати для кожного зручний спосіб заповнення, який буде вдалим для розміщення воріт. Завдяки великому вибору різних заповнень кожний клієнт має змогу обрати варіант для себе, від елітних варіантів до більш скромних.


-Основний матеріал, з якого виготовляються ворота – алюміній, покритий полімерними речовинами, вони надійно захищають полотно воріт від несприятливої дії атмосфери, включаючи корозію і збільшує термін експлуатації.


-Завдяки алюмінієвому матеріалу, з якого зроблена шина, в поєднанні з профілем рами вони гарантують високий рівень надійності та впевненості в захисній системі воріт.


- Загалом роботу воріт розраховують на 25 000 разів відкривання і закривання воріт, що в свою чергу може гарантувати більш ніж 15 років виконання воротами своїх обов’язків( приблизно по чотири рази на день, протягом всього часу).


-Кріплення, яке добре приховане, може вберегти вас від взлому та проникнення до двору. Чим менше ми бачимо елементів, з допомогою яких скріплюється механізм, тим кращого естетичного вигляду набуває конструкція.


-За шумність воріт можна навіть не задумуватись, за рахунок використання спеціальних опор з роликами із склонаповненого поліаміда і нейлонової зубчатої рейки, розсування та зсування воріт будуть безшумними.


- Конструкція воріт Алютех передбачає можливість швидкого усунення різноманітного роду пошкоджень або замінити один вид заповнення на інший, не використовуючи демонтажу конструкції.


- Захисні ролети зможуть попередити виникнення пошкоджень на автоматичному елементі конструкції та запобігти навмисному нанесенню шкоди конструкції.


Часто для таких воріт використовують автоматику, за допомогою якої можна використовувати пульт дистанційного управління, який буде відчиняти або зачиняти ворота.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Рубрика: Другое
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки