УКТ
Компания УКТ работает на рынке Украины с 2001 года.
ЧП Проценко
Продажа оборудования, проектирование, монтаж, шеф-монтаж (наши консультации-Ваш монтаж) и обслуживание профессиональных систем автоматического полива и туманообразования ПО РАЗУМНОЙ ЦЕНЕ.
Резиновая плитка действительно уникальный материал
Несмотря на то, что изделия резиновые, плитка все-таки может быть скользкой.
Матрас должен быть идеально чистым
Конечно же, каждый способ очистки в домашних условиях имеет свой эффект.
КТ Украина: о компании
Уже около двадцати лет команда профессионалов КТ Украина трудится в области ремонтного и строительного оборудования.
Защитные системы от Сизам — ваше спокойствие и безопасность
В наше непростое время человеку важно знать, что его жизнь и имущество находятся в целостности и сохранности.
Когда результат соответствует ожиданиям
Если человек решается на серьезную покупку, то предполагает, что изделие будет служить долго и принесет немало пользы.
›››
›››

Кран фланцевий та приварний - використання та установка

2016-07-31, просмотров: 594
Кран фланцевий та приварний - використання та установка

Види кульових кранів залежать від способу їх установлення. Тому перш ніж обрати потрібний кран потрібно розібратися в особливостях їх використання та монтування.


Використання кульових кранів фланцевого типу доцільно в великих трубопроводах. Вони встановлюються на трубах, діаметр яких перевищує 45 міліметрів. Під час монтування в такий кран виконується встановлення ущільнювальної прокладки. Вона сприяє досягненню високого рівня міцності, надійності і герметичності з’єднання труби та крану.


Кульові крани фланцевого типу дуже міцні, вони стійкі до впливу великих навантажень, високого тиску робочого середовища. Такі пристрої дуже часто застосовуються в системах перекачування нафтопродуктів і в газопроводах. Вони бувають з монолітним корпусом і розбірні.


Якщо в конкретному місці надалі демонтування не планується, то використовується кульовий кран приварний. Такий пристрій монтується за допомогою зварювання, яке виконується висококваліфікованими спеціалістами. Найчастіше такий кран застосовується при проведенні будівельних робіт.


Перед тим як здійснити установлення кульового крана, необхідно обрати місце, в якому рух поворотного важелю не заважав би іншим пристроям, а також було забезпечене зручне монтування. Діаметр труби повинен бути відповідним розмірам крану. Монтування таких кранів в різні побутові пристрої виконується за допомогою використання різних типів фланців (з зовнішньою, внутрішньою або комбінованою різзю). Обов’язково треба слідкувати за напрямком установлення крана, на його корпусі стрілкою вказується напрямок потоку води. В з’єднанні потрібно застосовувати клоччя чи спеціальну стрічку, яку намотують за напрямком закручування крана. Після приєднання кульового пристрою відкривають воду і перевіряють герметичність.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки