Линия Комфорта
Компания «Линия Комфорта» – сильная, стабильная, динамично развивающаяся компания.
ООО «ЕСБУДЕС»
Киевская компания ООО «ЕСБУДЕС» специализируется на розничной и оптовой продаже высококачественных стройматериалов.
Советы: какие растения подходят для квартиры
В небольших спальнях с герметичными окнами не рекомендуется размещать большое количество растений, так как в тёмное время они поглощают кислород и выделяют углекислый газ, что может вызвать головную боль...
Отопительное оборудование для частного дома
Подобные котлы предусматривают сжигание разного вида твердого топлива: дрова, пеллеты, топливные брикеты (последние еще называют евродровми)...
Купить б/у автомобиль стало проще
Согласно статистике Украины первичные регистрации подержанных легковых автомобилей в январе-сентябре 2017 года составили 38,6 тыс.
Хоть раз рискните и сыграйте на деньги в клубе "Вулкан"
Любой нормальный посетитель онлайн казино в обязательном порядке будет обеспокоен его "честностью" и "репутацией".
Безопасность жилья с охранными сигнализациями «Кратос. Системы безопасности»
Системы способные обеспечить максимальную безопасность частного пространства (дома, квартиры) в последнее время заметно набирают популярности.
›››
›››

Кран фланцевий та приварний - використання та установка

2016-07-31, просмотров: 505
Кран фланцевий та приварний - використання та установка

Види кульових кранів залежать від способу їх установлення. Тому перш ніж обрати потрібний кран потрібно розібратися в особливостях їх використання та монтування.


Використання кульових кранів фланцевого типу доцільно в великих трубопроводах. Вони встановлюються на трубах, діаметр яких перевищує 45 міліметрів. Під час монтування в такий кран виконується встановлення ущільнювальної прокладки. Вона сприяє досягненню високого рівня міцності, надійності і герметичності з’єднання труби та крану.


Кульові крани фланцевого типу дуже міцні, вони стійкі до впливу великих навантажень, високого тиску робочого середовища. Такі пристрої дуже часто застосовуються в системах перекачування нафтопродуктів і в газопроводах. Вони бувають з монолітним корпусом і розбірні.


Якщо в конкретному місці надалі демонтування не планується, то використовується кульовий кран приварний. Такий пристрій монтується за допомогою зварювання, яке виконується висококваліфікованими спеціалістами. Найчастіше такий кран застосовується при проведенні будівельних робіт.


Перед тим як здійснити установлення кульового крана, необхідно обрати місце, в якому рух поворотного важелю не заважав би іншим пристроям, а також було забезпечене зручне монтування. Діаметр труби повинен бути відповідним розмірам крану. Монтування таких кранів в різні побутові пристрої виконується за допомогою використання різних типів фланців (з зовнішньою, внутрішньою або комбінованою різзю). Обов’язково треба слідкувати за напрямком установлення крана, на його корпусі стрілкою вказується напрямок потоку води. В з’єднанні потрібно застосовувати клоччя чи спеціальну стрічку, яку намотують за напрямком закручування крана. Після приєднання кульового пристрою відкривають воду і перевіряють герметичність.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки