Аврора Стиль
На сегодняшний день, компания Аврора-стиль – один из дистрибьюторов и импортеров польской, белорусской и французской косметики и парфюмерии – это ряд розничных точек, оптовая фирма и веб-проект.
ООО САВ ЛТД
Компания ООО "САВ ЛТД" производит и реализует металлочерепицу под торговой маркой SAV-Monterrey, а также профнастилы 8, 10, 20, 35, 45 и 57.
Рифленый лист из металла: производство и виды материала
Рифленые металлические листы являются разновидностью стального металлопроката, в процессе изготовления используются готовые листы и методом откатки на них наносят рельефную структуру...
Быстрая доставка цветов во Львове по указанному адресу получателя
Благодаря курьерской службе доставки цветов по Львову осуществляется в любой район города.
Хомуты для труб: описание и особенности
По назначению выделяют ремонтные, врезные и крепёжные изделия.
С юристом по недвижимости ваша сделка будет максимально безопасной
Юрист по недвижимости необходим для того, чтобы проверить с юридической стороны насколько "чистые" покупаемые квадратные метры...
В паяльном деле - паяльник "основной инструмент"
В данном материале хотелось бы поговорить о таком занятии как пайка, а именно об инструменте который можно приобрести для домашнего использования...
›››
›››

Кран фланцевий та приварний - використання та установка

2016-07-31, просмотров: 786
Кран фланцевий та приварний - використання та установка

Види кульових кранів залежать від способу їх установлення. Тому перш ніж обрати потрібний кран потрібно розібратися в особливостях їх використання та монтування.


Використання кульових кранів фланцевого типу доцільно в великих трубопроводах. Вони встановлюються на трубах, діаметр яких перевищує 45 міліметрів. Під час монтування в такий кран виконується встановлення ущільнювальної прокладки. Вона сприяє досягненню високого рівня міцності, надійності і герметичності з’єднання труби та крану.


Кульові крани фланцевого типу дуже міцні, вони стійкі до впливу великих навантажень, високого тиску робочого середовища. Такі пристрої дуже часто застосовуються в системах перекачування нафтопродуктів і в газопроводах. Вони бувають з монолітним корпусом і розбірні.


Якщо в конкретному місці надалі демонтування не планується, то використовується кульовий кран приварний. Такий пристрій монтується за допомогою зварювання, яке виконується висококваліфікованими спеціалістами. Найчастіше такий кран застосовується при проведенні будівельних робіт.


Перед тим як здійснити установлення кульового крана, необхідно обрати місце, в якому рух поворотного важелю не заважав би іншим пристроям, а також було забезпечене зручне монтування. Діаметр труби повинен бути відповідним розмірам крану. Монтування таких кранів в різні побутові пристрої виконується за допомогою використання різних типів фланців (з зовнішньою, внутрішньою або комбінованою різзю). Обов’язково треба слідкувати за напрямком установлення крана, на його корпусі стрілкою вказується напрямок потоку води. В з’єднанні потрібно застосовувати клоччя чи спеціальну стрічку, яку намотують за напрямком закручування крана. Після приєднання кульового пристрою відкривають воду і перевіряють герметичність.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки