ТМ"5plus"
Компания 5Plus является производителем натяжных потолков из полотен Германии/Франции/Китая.
Екотепло
Интернет магазин отопительного оборудования Екотепло предлагает своим клиентам широкий ассортимент каминов, дровяных печей, твердотопливных котлов отличного качества и за доступными ценами и с бесплатной доставкой.
Резиновая плитка действительно уникальный материал
Несмотря на то, что изделия резиновые, плитка все-таки может быть скользкой.
Матрас должен быть идеально чистым
Конечно же, каждый способ очистки в домашних условиях имеет свой эффект.
КТ Украина: о компании
Уже около двадцати лет команда профессионалов КТ Украина трудится в области ремонтного и строительного оборудования.
Защитные системы от Сизам — ваше спокойствие и безопасность
В наше непростое время человеку важно знать, что его жизнь и имущество находятся в целостности и сохранности.
Когда результат соответствует ожиданиям
Если человек решается на серьезную покупку, то предполагает, что изделие будет служить долго и принесет немало пользы.
›››
›››

Ламінат серія Kronopol Strong Line

2017-01-27, просмотров: 283
Ламінат серія Kronopol Strong Line

Колекція ламінату Strong Line — набір стильних декорів. Це ламінат, стилізований під традиційний набірний паркет, під натуральний камінь, під полірований камінь, під натуральну шкіру. Ці різні декори об’єднує одне — справжнє відчуття натуральності матеріалу і незмінні переваги дорогого ламінованого паркету — міцність, довговічність, екологічність, простота в укладанні і догляді.

 

Ламінована підлога з матеріалу цієї колекції володіє підвищеною зносостійкістю, не поступається довговічності натурального каменю. Гарантія експлуатації від виробника 5 років. Ці стильні декори створюють єдиний малюнок підлоги. Насичені фарби ламінату з цієї колекції не вигорають навіть через багато років.

 

Продаж ламінату Kronopol Strong Line спрямована, насамперед, на тих, хто воліє сильний, стильний і екологічно чистий ламінат високої якості. З нього можна легко зробити елітне підлогове покриття «під старовину». Купити ламінат — це значить придбати плитки товщиною 9, 5 мм з елегантною фаскою по всій площі, створюють атмосферу вишуканості і античності, і при цьому не втратити в довговічності і надійності.

 

Весь ламінат Kronopol і колекція Strong Line (виробництва Польща), також зокрема зроблена з стійкого до будь-яких механічних впливів і стирання верхнього шару, забезпеченого технологією «Scratch Guard» (надміцні зв’язку між частинками захисного поверхневого шару).

 

Інтернет-магазин ламінату, як і реальні магазини в будь-якому місті (і місто Львів тут звичайно не виняток) готовий запропонувати цінителям високого якості і довговічності бельгійський ламінат, який відповідає міжнародним стандартам EN та ISO, а також здійснити його доставку (нерідко — безкоштовну).

 

Відзначимо, що ціни на ламінат Quick Step повністю відповідає його неперевершеній якості і при цьому приємній ціні!. Купуючи таке підлогове покриття, ви на довгі роки забезпечите свій будинок, офіс надійним, довговічним, водо — і звуконепроникним покриттям, і будете знати що воно прослужить довго і надійно. Так само виробник даного ламінату фабрика Kronopol звісно ж випускає якісну побутову хімію для догляду за підлоговими покриттями і ламіновані плінтуси.
Заходьте на наш сайт і ви знайдете для себе вигідні і цікаві пропозиції і постійні акціїї для всіх відвідувачів! Магазин «Двері-Львів» — це найкращий помічник для покупців у Львові і Західній Україні!

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки