Наше предприятие изготавливает заборы из профнастила, откатные автоматические ворота из профнастила, фурнитуру для ворот, ангары, навесы для автомобилей, павильоны различной сложности в Киеве на заказ.
Поликар
Материалы для строительства и рекламы.
Вечернее платье должно найти себе место в вашем гардеробе
Ниже приведем несколько доказательств, согласно которым в вашем женском гардеробе обязательно должно быть хотя бы одно платьишко...
Гибка металла или как придать деталям нужную форму
Сложно сосчитать, сколько на сегодняшний день производится металлических изделий разной формы и размера при помощи гибки.
В онлайн автоматы можно играть за бонусы
Хотелось бы немного развеять подобные мысли и обратить внимание, что именно онлайн азартные игры дают возможность играть в свое удовольствие абсолютно бесплатно...
Ламинат faus отличный вариант для пола в любом помещении
Говоря о кухне, а именно о поверхности пола необходимо заметить, что вариантов отделочного материала на самом достаточно...
Вентилируемый фасад сложная, но понятная система
Конструкцию вентилируемого фасада можно сравнивать с укладкой напольного и настенного материала, который укладывают с обустройством обрешетки...
›››
›››

Причини популярності спортивного харчуваня

2017-11-30, просмотров: 255
Причини популярності спортивного харчуваня

Чим далі, тим більше люди хочуть бути сильними, витривалими, з красивою підтягнутою фігурою, рельєфними м'язами. Фітнес-центри та тренажерні зали для багатьох стають регулярно відвідуваним місцем, а для деяких – і місцем для відпочинку душі. Паралельно з ростом популярності «спорту для тіла» стає популярним і спортивне харчування: на слуху протеїн, гейнер, креатин, амінокислоти, а також існує багато інших менш відомих добавок.

 

Спочатку словосполучення «спортивне харчування» асоціювалося зі звичайними продуктами: гречка, рис, курячі грудки, мінімуму солодкого і мучного. А в останні 10 років цей термін вже має на увазі інше: спеціальні харчові добавки, які вживають спортсмени для поліпшення своїх результатів.

 

Дотримуватися правильного раціону харчування не так вже й складно, але споживати необхідні великі обсяги їжі – для багатьох просто камінь спотикання. Часто атлети-початківці, особливо непрофесіонали, цілком усвідомлюють, що для прогресу і зростання м'язів потрібно їсти багато білків і вуглеводів, добирати потрібну денну калорійність. Але на ділі буває просто неможливо запхати в себе ще одну порцію тієї самої вареної курки або гречки. А зайнятим людям часто просто ніколи готувати чи немає бажання.

 

Ось для цього і потрібне базова спортивне харчування: різні види протеїну і гейнерів. Це концентровані поживні речовини (білок і вуглеводи) у вигляді порошку, який розчиняється у воді (молоці, соку) і стає спортивним коктейлем. Вони допомагають доповнити звичайний раціон харчування і отримувати всі корисні речовини без праці і примусу себе «багато їсти». Спортивне харчування дозволяє економити час і полегшує процес насичення м'язів поживними елементами.

 

Вузькоспеціалізовані добавки потрібні для прискорення прогресу в досягненні конкретної спортивної мети. Наприклад, якщо мета відвідування залу – скинути вагу, то людина, швидше за все, купить жиросжигатель або Л-карнітин. Звичайно, без них теж можна впоратися, але з добавкою процес піде швидше.

 

Ще одна причина, по якій часто купують спортпит, – добавки часто мають приємний солодкий смак. Як відомо, при заняттях спортом доводиться обмежувати себе в споживанні солодких продуктів і смаколиків. У багатьох людей в прямому сенсі є залежність від солодощів (читай: від цукру), і різка відмова може спричинити негативний психоемоційний стан, аж до дратівливості і спалахів агресії. Гейнер з шоколадним або ванільним смаком, протеїновий батончик допомагають задовольнити тягу поїсти смачного, при цьому не завдаючи шкоди спортивному процесу.

 

Рубрика: Разное
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки