Ваш Новый Сад" - ландшафтная компания под руководством Виктории Манойло.
Ошибки, допускаемые при уходе за нержавеющей мойкой
При всех своих положительных качествах и прочностных характеристиках нержавейка боится механического воздействия.
Самая качественная резка и гравировка лазером от компании DML
Для этого всего лишь необходимо задать в специальной программе геометрические параметры изделия.
Как работает фасилити менеджмент для вашего бизнеса?
Ведение бизнеса сталкивается с массой проблем, и часто львиная доля из них – это непрофильные работы.
Напорные асбестоцементные трубы
Асбестоцементные трубы – один из самых распространённых строительных материалов, который широко используется в строительстве промышленных и жилых сооружений, дорог систем коммуникаций.
›››
›››

Кран фланцевий та приварний - використання та установка

2016-07-31, просмотров: 1002
Кран фланцевий та приварний - використання та установка

Види кульових кранів залежать від способу їх установлення. Тому перш ніж обрати потрібний кран потрібно розібратися в особливостях їх використання та монтування.


Використання кульових кранів фланцевого типу доцільно в великих трубопроводах. Вони встановлюються на трубах, діаметр яких перевищує 45 міліметрів. Під час монтування в такий кран виконується встановлення ущільнювальної прокладки. Вона сприяє досягненню високого рівня міцності, надійності і герметичності з’єднання труби та крану.


Кульові крани фланцевого типу дуже міцні, вони стійкі до впливу великих навантажень, високого тиску робочого середовища. Такі пристрої дуже часто застосовуються в системах перекачування нафтопродуктів і в газопроводах. Вони бувають з монолітним корпусом і розбірні.


Якщо в конкретному місці надалі демонтування не планується, то використовується кульовий кран приварний. Такий пристрій монтується за допомогою зварювання, яке виконується висококваліфікованими спеціалістами. Найчастіше такий кран застосовується при проведенні будівельних робіт.


Перед тим як здійснити установлення кульового крана, необхідно обрати місце, в якому рух поворотного важелю не заважав би іншим пристроям, а також було забезпечене зручне монтування. Діаметр труби повинен бути відповідним розмірам крану. Монтування таких кранів в різні побутові пристрої виконується за допомогою використання різних типів фланців (з зовнішньою, внутрішньою або комбінованою різзю). Обов’язково треба слідкувати за напрямком установлення крана, на його корпусі стрілкою вказується напрямок потоку води. В з’єднанні потрібно застосовувати клоччя чи спеціальну стрічку, яку намотують за напрямком закручування крана. Після приєднання кульового пристрою відкривають воду і перевіряють герметичність.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки