БытСтрой
В основе всех наших проектов лежит блок-контейнер (бытовка) — конструкция, состоящая из металлического каркаса и ограждающих элементов, имеющее закрытое внутреннее пространство небольшой площади, пригодное для использования в бытовых и промышленных целях.
Какие электроинструменты пригодятся дома
Электроинструменты — это большая группа устройств, которая упрощает многие работы.
3 преимущества компании «GREEN Мебель», где каждый может осуществить заказ кухни в Киеве
Предлагаем высокое качество и при этом относительно доступные цены.
Стеклянные козырьки: преимущества и недостатки
Стеклянные козырьки органично смотрятся на фасадах из бетона, кирпича и даже дерева (бруса или бревна) - в последнем случае можно использовать навес из затемненного или окрашенного, например в бежевый цвет, стекла...
Обзор букмекерской конторы Sportliga на онлайн ресурсе Stavki.ua
Круглосуточно работает онлайн букмекерская контора, предлагая прогнозировать на десять видов спорта.
Имплантация зубов в клинике ДОБРОЗУБ
Ведь о подобной процедуре необходимо задуматься, когда зуб уже утрачен...
›››
›››

Будинки з клеєного бруса це багатство природи

2020-03-12, просмотров: 315
Будинки з клеєного бруса це багатство природи

Будинки з дерева зокрема з клеєного бруса стають просто багатством природи. І головну роль в цьому відіграє екологічна сторона питання. Адже, як відомо, Немає ще такого будівельного матеріалу, який би можна було порівняти з деревиною. Сучасна будівельна компанія АТТИКА - https://attika.ua/ пропонує нашій увазі просто нереальні шедеври з клеєного бруса.

Працюючи на ринку вже досить давно (20 років) фахівці встигли звести близько 600 будинків. Дерев'яні будинки під ключ зводяться Компанією відповідно до останніх досягнень в області будівництва дерев'яних будинків. Крім цього компанія має власне виробництво клеєного бруса і цілий арсенал вже готових проектів дерев'яних будинків. Також відзначимо, що АТТИКА здатна запропонувати своїм клієнтам повний комплекс послуг з будівництва будинків з бруса. При цьому фахівці запевняють, що пройде всього лише 6 місяців з самого початку зведення вашого будинку до отримання ключів.

Переваги будинків з клеєного бруса


- Будинок з бруса не буде важким. З цього випливає, що немає необхідності споруджувати грунтовний фундамент. А значить, ціна будівництва вже буде виходити максимально доступною.

- Екологічна чистота будівельного матеріалу. Адже відомо, що дерево буде підтримувати комфортний мікроклімат всередині будинку цілий рік. При цьому матеріал буде надавати сприятливий вплив на організм всіх проживаючих в будинку (видаляти токсини і несприятливі продукти життєдіяльності господарів).

- Будинок з дерева буде зведений швидко. Середній термін від початку до кінця становитиме в середньому близько 6 місяців. При цьому не важливо, який сезон буде за вікном.

- Дерев'яні будинки з бруса здатні протистояти волозі, грибку, іншого біологічного руйнування. Так як будова не має щілин, тріщин. І додатково проходить обробку антисептиками ще в умовах заводу.

Однак при великій кількості позитивних сторін, навіть такий природний матеріал не може не мати недоліків.

Недоліки матеріалу


- З часом дерево дасть тріщини на торцях. Щоб цього уникнути, необхідно при складанні обробляти торці спеціальним складом.

- Дерев'яний будинок даватиме усадку, хоч і не значну. Тому в будинок можна сміливо вселятися після завершення будівництва.

На завершення хочеться додати що, незважаючи на плюси і мінуси, будинок з дерева буде відмінним варіантом для проживання.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Рубрика: Разное
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки