LAGUNA
Бассейны ЛАГУНА - Строительство бассейнов в Киеве и области.
Ритуальная Магия Киев
Магические услуги в Киеве.
Чтобы не утратить "искру" в отношениях посетите sex-shop
Если вы желаете идти в ногу со временем даже в сексуальном развитии, то мимо таких магазинов просто нельзя проходить...
«Торнадо» — широкий выбор профессиональной одежды
Tornado — украинский производитель профессиональной одежды, главный офис которой находится в Киеве.
Гипсовая лепнина придаст оригинальности и уникальности как внутри, так и снаружи
Когда речь заходить о декорировании чего-либо, то к такому вопросу необходимо подойти максимально творчески и старательно.
Деревянный дом под ключ с компанией VarshHouse
Поэтому если необходимо не только сэкономить семейный бюджет, но и получить постройку в минимальные сроки дом из дерева это правильное решение...
Критерии выбора покерного рума
После появления подобного софта многие были довольны, но не все его использовали.
›››
›››

Незалежна оцінка квартири та іншої нерухомості

2020-11-19, просмотров: 150
Незалежна оцінка квартири та іншої нерухомості

Експертна оцінка визначає не залишкову чи балансову, а саме дійсну ринкову вартість. Саме незалежна оценка недвижимости допомагає продавцю встановити реальну цінність своєї власності. Така послуга допомагає замовнику отримати справедливу винагороду від укладення договору купівлі-продажу.

 

На оцінку житла впливає безліч факторів: позитивних і негативних. Останній поверх для квартири є негативним параметром, особливо це стосується вторинного ринку житла. Для новобудов цей фактор інколи може бути навпаки позитивним і посприяти збільшенню ціни.

 

Передпродажна оцінка житла чи визначення вартості оренди для комунального майна? На ці та інші питання Ви знайдете відповіді на даній сторінці: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenyt-nedvyzhymost/.

 

Експертна оцінка квартири і нерухомості завжди враховує економічно-політичну ситуацію в країні

 

Професійна оціночна компанія Хорив надає послуги по оцінюванню всіх типів нерухомого майна. Коли ми звернулись до них за консультаціями, то вони нам надали багато корисної інформації. Наприклад, якщо в країні серйозні проблеми політичного характеру, то це може мати негативні наслідки для ринку нерухомості.

 

Інші катаклізми, природні і стихійні явища, а також військові дії можуть негативно впливати на активність покупців, орендарів, продавців, інвесторів. А це негативно вплине і на цінову пропозицію офісів, магазинів, квартир чи іншого майна схожого типу.

 

Є земельні ділянки, що мають різне цільове призначення. Про відмінності в призначенні землі і в основних особливостях такого майна читайте тут: https://www.khoriv.kiev.ua/tselevoe-naznachenye-zemly/. Потрібна оценка земли? Компанія Хорив виконає таку роботу.

 

Незалежна оцінка житлової і комерційної нерухомості враховує локальне розташування кожного об’єкта

 

Дуже важливо, де розташований об’єкт аналізу. Якщо його розташування погане по всім показникам (віддаленість від центру міста, метрополітену тощо), то він буде мінімально привабливим.

 

Експертна передпродажна оценка жилья і комерційної нерухомості проводиться Експертним центром. В цій компанії надають якісні послуги.

 

Оцінка житла враховує безліч цікавих параметрів. Інколи був випадок, коли потрібно було врахувати раніше залитий фундамент зі склом, який було дуже складно демонтувати для забудови ділянки новим будинок. Тому багато корисної інформації отримуйте в цій статті: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-zhylya/.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Рубрика: Недвижимость
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки