ХЕМ
Насосное и спец оборудование для водоснабжения, отопления и водоотведения частного дома или коммерческого помещения наших торговых марок успешно производятся и реализовывается уже более 17 лет.
Фабрика заборов Гардиан
Специализируемся на производстве глянцевых бетонных заборов.
Тканевые ролеты от компании Pro-Shto
Это мобильные конструкции способные защитить от яркого солнышка, и в то же время при необходимости впускать естественный свет в помещение...
Резцы токарные по металлу от Ликант
Отличаются они между собой расположением режущей кромки по отношению к удерживающей части...
Если вы член СРО вашей компании будут доверять больше
В настоящее время согласно законам именно СРО отвечает за недобросовестную работу строительных фирм, а не государство...
Как избавиться от тараканов - санитарная обработка СЭС и дезинсекция
Вредители очень живучи и потравить тараканов самостоятельно можно лишь на короткое время.
Ремонт душевой кабины от РДК Киев
Душевая кабина стала для многих людей настоящим спасением в борьбе за чистоту тела в маленьких помещениях, которые часто занимают ванные комнаты...
›››
›››

Незалежна оцінка квартири та іншої нерухомості

2020-11-19, просмотров: 107
Незалежна оцінка квартири та іншої нерухомості

Експертна оцінка визначає не залишкову чи балансову, а саме дійсну ринкову вартість. Саме незалежна оценка недвижимости допомагає продавцю встановити реальну цінність своєї власності. Така послуга допомагає замовнику отримати справедливу винагороду від укладення договору купівлі-продажу.

 

На оцінку житла впливає безліч факторів: позитивних і негативних. Останній поверх для квартири є негативним параметром, особливо це стосується вторинного ринку житла. Для новобудов цей фактор інколи може бути навпаки позитивним і посприяти збільшенню ціни.

 

Передпродажна оцінка житла чи визначення вартості оренди для комунального майна? На ці та інші питання Ви знайдете відповіді на даній сторінці: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenyt-nedvyzhymost/.

 

Експертна оцінка квартири і нерухомості завжди враховує економічно-політичну ситуацію в країні

 

Професійна оціночна компанія Хорив надає послуги по оцінюванню всіх типів нерухомого майна. Коли ми звернулись до них за консультаціями, то вони нам надали багато корисної інформації. Наприклад, якщо в країні серйозні проблеми політичного характеру, то це може мати негативні наслідки для ринку нерухомості.

 

Інші катаклізми, природні і стихійні явища, а також військові дії можуть негативно впливати на активність покупців, орендарів, продавців, інвесторів. А це негативно вплине і на цінову пропозицію офісів, магазинів, квартир чи іншого майна схожого типу.

 

Є земельні ділянки, що мають різне цільове призначення. Про відмінності в призначенні землі і в основних особливостях такого майна читайте тут: https://www.khoriv.kiev.ua/tselevoe-naznachenye-zemly/. Потрібна оценка земли? Компанія Хорив виконає таку роботу.

 

Незалежна оцінка житлової і комерційної нерухомості враховує локальне розташування кожного об’єкта

 

Дуже важливо, де розташований об’єкт аналізу. Якщо його розташування погане по всім показникам (віддаленість від центру міста, метрополітену тощо), то він буде мінімально привабливим.

 

Експертна передпродажна оценка жилья і комерційної нерухомості проводиться Експертним центром. В цій компанії надають якісні послуги.

 

Оцінка житла враховує безліч цікавих параметрів. Інколи був випадок, коли потрібно було врахувати раніше залитий фундамент зі склом, який було дуже складно демонтувати для забудови ділянки новим будинок. Тому багато корисної інформації отримуйте в цій статті: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-zhylya/.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Рубрика: Недвижимость
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки