Древич
"Хто ми? Drevych - це деревообробне підприємство, яке починало свою діяльність як невелика творча студія у Львові і з часом еволюціонувало до одного з провідних деревообробних підприємств Древич Україна.
ВіЯр
Компанія "ВіЯр" - це команда професіоналів, просторі затишні виставкові зали, великі складські площі з багатотисячним асортиментом, виробничі цехи з сучасним обладнанням і клієнтоорієнтовані сервіси.
Ортопедический матрас - здоровый сон, отличное настроение
Используемые в матрасе пружинные блоки изготавливают из проволоки разной толщины.
Хамам под ключ в Киеве
Центральную часть в хамаме занимает основная комната с чабек таши.
Обувь для дома в Cute Suit
Успеем отметить, что первый предмет, который нас встречает на входе в дом/квартиру - тапочки.
Покер-рум отличная возможность найти достойных игроков для игры
Любители подобного хобби уже успели заметить, что на просторах Интернета появились так называемые "покер-румы".
Получи максимум удовольствия от игры в клубе Вулкан
Виртуальная рулетка эта полная копия азартной игры, как и игра представленная в стационарных игровых клубах.
›››
›››

Незалежна оцінка квартири та іншої нерухомості

2020-11-19, просмотров: 42
Незалежна оцінка квартири та іншої нерухомості

Експертна оцінка визначає не залишкову чи балансову, а саме дійсну ринкову вартість. Саме незалежна оценка недвижимости допомагає продавцю встановити реальну цінність своєї власності. Така послуга допомагає замовнику отримати справедливу винагороду від укладення договору купівлі-продажу.

 

На оцінку житла впливає безліч факторів: позитивних і негативних. Останній поверх для квартири є негативним параметром, особливо це стосується вторинного ринку житла. Для новобудов цей фактор інколи може бути навпаки позитивним і посприяти збільшенню ціни.

 

Передпродажна оцінка житла чи визначення вартості оренди для комунального майна? На ці та інші питання Ви знайдете відповіді на даній сторінці: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenyt-nedvyzhymost/.

 

Експертна оцінка квартири і нерухомості завжди враховує економічно-політичну ситуацію в країні

 

Професійна оціночна компанія Хорив надає послуги по оцінюванню всіх типів нерухомого майна. Коли ми звернулись до них за консультаціями, то вони нам надали багато корисної інформації. Наприклад, якщо в країні серйозні проблеми політичного характеру, то це може мати негативні наслідки для ринку нерухомості.

 

Інші катаклізми, природні і стихійні явища, а також військові дії можуть негативно впливати на активність покупців, орендарів, продавців, інвесторів. А це негативно вплине і на цінову пропозицію офісів, магазинів, квартир чи іншого майна схожого типу.

 

Є земельні ділянки, що мають різне цільове призначення. Про відмінності в призначенні землі і в основних особливостях такого майна читайте тут: https://www.khoriv.kiev.ua/tselevoe-naznachenye-zemly/. Потрібна оценка земли? Компанія Хорив виконає таку роботу.

 

Незалежна оцінка житлової і комерційної нерухомості враховує локальне розташування кожного об’єкта

 

Дуже важливо, де розташований об’єкт аналізу. Якщо його розташування погане по всім показникам (віддаленість від центру міста, метрополітену тощо), то він буде мінімально привабливим.

 

Експертна передпродажна оценка жилья і комерційної нерухомості проводиться Експертним центром. В цій компанії надають якісні послуги.

 

Оцінка житла враховує безліч цікавих параметрів. Інколи був випадок, коли потрібно було врахувати раніше залитий фундамент зі склом, який було дуже складно демонтувати для забудови ділянки новим будинок. Тому багато корисної інформації отримуйте в цій статті: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-zhylya/.

Источник: Портал строителей
Раздел: Публикации
Рубрика: Недвижимость
Комментарии:
Добавить Ваш комментарий:


Введите сумму чисел с картинки